30 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w obchodach Dnia Dziecka w Zielonce (gmina Białe Błota). Naszym celem było przekazanie uczestnikom cennej wiedzy ekologicznej w przystępny i angażujący sposób.
Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się akcja rozdawania sadzonek. Możemy śmiało powiedzieć, że pobiliśmy własne rekordy – fikusy znikały w błyskawicznym tempie, a mieszkańcy chętnie deklarowali, że posadzą je w swoich domach.
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia i promować postawy przyjazne środowisku. Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim uczestnikom za tak ciepłe przyjęcie, liczne rozmowy i świetną zabawę.
Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń!

